14. kolo - 28.05.2011

Místo konání: Velké Poříčí

Domácí                      Hosté                        Čas Konečný výsledek Poločas

Náchod "B" - Zábrodí 7:1 (2:1)

Branky: 3x Patrik Brož, Jaroslav Balcar, Adam Čejchan, Josef Novák, Daniel Zelenka - Tomáš Taufman

Výborný zápas z obou stran, pouze posledních 7 minut jsme už neudrželi nasazené tempo. Přesto smekám klobouk dolů před výkonem a nasazením a děkuji hráčům za krásný pocit z vyrovnané hry se silným soupeřem.

Velké Poříčí - Nové Město nad Metují "B" 6:1 (3:0)

Branky: 3x Denis Hrubý, 2x Lukáš Zeman, Filip Gois - Tomáš Řezníček

Červený Kostelec "A" - Červený Kostelec "B" 8:3 (3:0)

Branky: 4x Patrik Kylar, 3x Alexandr Sidorov, Matěj Šimek - 2x Ondřej Lukáš, Jan Lauterbach

Náchod "B" - Velké Poříčí 10:0 (4:0)

Branky: 7x Patrik Brož, 2x Daniel Zelenka, vlastní - 0

Zábrodí - Červený Kostelec "B" 3:5 (0:3)

Branky: Lucie Havlíčková, Lukáš Levý, Tomáš Taufman - 3x Ervín Wajsar, 2x Ondřej Lukáš

Prvních pět minut jsme pouze stáli a nechali si soupeře odskočit hned o tři branky. Po té jsme slibně dotahovali, ale vždy po vydřené vstřelené brance jsme nechali lacino soupeře skórovat. Bohužel začátek zápasu nás stál tři body.

Nové Město nad Metují "B" - Červený Kostelec "A" 0:13 (0:7)

Branky: 0 - 7x Matěj Šimek, 3x Josef Macek, 2x Alexandr Sidorov, František Adamů