13. kolo - 21.05.2011

Místo konání: Červený Kostelec

Domácí                         Hosté                         Čas Konečný výsledek Poločas

ZÁPASY:

Červený Kostelec "B" - Náchod "B" 1:12 (0:6)

Branky: Radek Turek - 5x Patrik Brož, 3x Jaroslav Balcar, 3x Jakub Patřičný, Josef Novák

Nové Město nad Matují "B" - Zábrodí 2:4 (2:1)

Branky: 2x Jakub Maršík - 3x Richard Míl, Tomáš Taufman

Toto utkání, kde jsme se teprve po ránu rozkoukávali, bylo velmi vyrovnané, přesto bylo bohaté na pěkné góly. Hlavní postavou byl Ríša Míl v útoku, který zaznamenal první hatrick, a Tomáš Mareček alias Drogba v obraně. Svými výkony strhli ostatní k větší bojovnosti hlavně v závěru utkání a to bylo důležité pro vývoj v dalším zápase!!!

Červený Kostelec "A" - Velké Poříčí 6:0 (3:0)

Branky: 3x Ervín Wajsar, Viktor Baraňuk, Patrik Kylar, Alexandr Sidorov

Červený Kostelec "B" - Nové Město nad Matují "B"  1:0 (1:0)

Branky: Jakub Dohnal - 0

Červený Kostelec "A"  - Náchod "B" 5:2 (4:1)

Branky: 3x Ondřej Lukáš, Ervín Wajsar, Matěj Šimek - 2x Jaroslav Balcar

Velké Poříčí - Zábrodí 2:3 (2:2)

Branky: Filip Gois, Šimon Macek - Jana Duchatschova, Richard Míl, Tomáš Taufman

Tentokráte se o branky podělilo více hráčů, ale i o celkovou hru se zasloužili všichni hráči, kteří si nasazení a bojovnost přenesli z předešlého utkání. Výborně zahráli v obraně Drogba, Poštolka Karel, ale také Cvrček Adam, který navíc podporoval i ůtok. O útočnou hru se staral především Ríša Míl a také útočně naladěné obranné duo Jana Duchatschová s Tomášem Taufmanem, kteří dokonali ve druhém poločase obrat na 3:2. A když v poslední minutě chytil Lukáš Levý tutovku, bylo jasné, že po bojovném výkonu, ale i s fotbalovými akcemi, jsme prvně porazili Velké Poříčí. Pochvalu zaslouží všichni, neboť jsme dobře bránili a mám radost z produkce, neboť ze čtyř vypracovaných šancí jsme tři proměnili! Jen tak dál, přesto je stále co zlepšovat!