10. kolo - 30.04.2011

Místo konání: Nové Město nad Metují

Domácí              Hosté                           Čas Konečný výsledek Poločas

ZÁPASY:

Náchod "B" - Nové Město nad Metují "B" 10:2 (5:0)

Branky: 3x Jaroslav Balcar, 3x Daniel Vik, 3x Jáchym Vik, Jan Friml - 2x Jan Žahourek

Zábrodí - Červený Kostelec "A" 0:11 (0:5)

Branky: 0 - 6x Ondřej Lukáš, 3x Alexandr Sidorov, Ervín Wajsar, Vítězslav Marek

V tomto utkání jsme hráli na tři čtyřky a ještě jsme dva hráče prostřídávali, nic platné. Soupeř pouze s šesti hráči nám opět ukázal svoji sílu, na kterou jsme nedokázali odpovědět ani čestným gólem!!!

Velké Poříčí - Červený Kostelec "B" 3:1 (2:0)

Branky: 2x Jan Kubeček, Denis Hrubý - Deniel Müller

Zábrodí - Nové Město nad Metují "B" 4:2 (2:1)

Branky: 2x Lucie Havlíčková, 2, Tomáš Taufman - 2x Jan Žahourek

Již po 30 vteřinách a hrubici Taufmana šli hosté střelou k tyči do vedení. Tentýž hráč však svoji chybu napravil a v 5.min vyrovnal na 1:1. Ještě do poločasu jsme zásluhou Havlíčkové a jejímu důrazu otočili na 2:1. Na začátku druhé půle už Taufman zvyšoval na 3:1 a Havlíčková, 5.min před koncem na 4:1. Poté si opět vybral slabší chvilku Taufman, kdy při střele zakryl svým tělem golmanovi výhled a ten nestačil reagovat na umístěnou střelu, která upravila výsledek na konečných 4:2 pro nás. Zůstalo však u nevyužitých šancí, které jsme si vypracovali. Soupeře jsme přehrávali, ikdyž chvílemi nám vázla hra. Postrádal jsem hodně Janu Duchatschovou, neboť jsme toto utkání hráli postavené na třech obráncích, kteří pouze při vyčerpání se prostřídávali. Přiznávám, že tento systém střídání pro mne není optimální a tak doufám, že se hráči a rodiče na mne nezlobí, ale po výprasku od Kostelce jsem chtěl, abychom rychle na tento zápas zapoměli! Děkuji za výsledek, s hrou už to bylo slabší.

Náchod "B" - Červený Kostelec "B" 13:0 (7:0)

Branky: 4x Jaroslav Balcar, 3x Josef Novák, 2x Daniel Vik, 2x Jáchym Vik, Jan Friml, Štěpán Kozák - 0

Velké Poříčí - Červený Kostelec "A" 1:9 (1:4)

Branky: Jan Kubeček - 3x Ondřej Lukáš, 3x Ervín Wajsar, 2x MatěJ Šimek, Alexandr Sidorov